You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

МИ ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ МЕБЛЕВОЇ КОМПАНІЇ «АЛЬТЕРА»!

Основна спеціалізація компанії - виробництво корпусних та м'яких меблів на замовлення для дому та офісу за індивідуальним замовленням клієнта. Безсумнівною перевагою замовлення меблів в компанії «Альтера» є власні потужні виробничі і технічні ресурси компанії, що дозволяють їй працювати об'єктно і об'єднувати проектування меблів для всіх житлових зон квартири в єдиний, злагоджений процес.

Тісний контакт з замовником, автором архітектурного або інтер'єрного проекту, а також докладне обговорення всіх необхідних деталей, допомагає фахівцям компанії «Альтера» уникнути багатьох прикрих непорозумінь і неузгодженостей, які могли б виникнути в разі замовлення і виготовлення меблів в іншому місці.
У встановлені терміни, в компанії «Альтера» для Вас завжди спроектують і проведуть необхідні меблі для дому або офісу, а також вирішать найбільш складні завдання декорування стін і колон, використовуючи для цих цілей дзеркала, фарбоване скло, шпоновані панелі або штучний камінь.

Вибираючи виробництво меблів на замовлення в компанії «Альтера», Ви гарантовано отримуєте ексклюзивний дизайн і чудові меблі італійської якості за цілком прийнятною, українською ціною. В цьому Ви можете переконатися, переглянувши фото, представлені на сайті компанії в розділі «Каталог робіт» і є її кращою рекомендацією.

ДЕЩО ПРО НАШИХ МОЖЛИВОСТІ

Більш ніж за 20 років успішної роботи на меблевому ринку України компанія «Альтера» набула серйозного практичного досвіду в проектуванні і виготовленні меблів на замовлення, а також вирішенні інших різноманітних інтер'єрних завдань, пов'язаних з декоруванням різних форм і поверхонь.

Сьогодні можна відзначити такі досягнення нашої компанії, пов'язані з різними профілями її діяльності:

Виробництво корпусних та м'яких меблів на замовлення

- високий рівень дизайну, який можна порівняти з європейськими виробниками;
- створення корпусних та м'яких меблів в широкому діапазоні за функціональним призначенню і матеріалами;
- висока якість обробки і покриття поверхонь, нічим не поступається високоефективним італійськими технологіям;
- комфортне гарантійне і післягарантійне обслуговування.
 
Декорування стін і інших поверхонь
- грамотні дизайнерські й конструкторські рішення;
- висока якість кінцевих виробів, яка відповідає загальному рівню меблів на замовлення;
- використання інноваційних технологій в роботі з різними матеріалами.
 
Робота з акриловим (штучним) каменем
- максимально повне використання всіх можливостей штучного каменю в якості ефектного покриття для стільниць, підвіконь, стінових панелей і малих архітектурних форм;
- абсолютну відповідність технології виробництва, використовуваного обладнання та інструменту всім вимогам виробника (компанія Du Pont®).

Двері прихованого монтажу
- виготовлення надійних, різноманітних дверей прихованого монтажу з використанням різноманітних сучасних матеріалів
- асортимент дверей прихованого монтажу різноманітний; ми виконуємо кілька варіантів обробки дверного полотна: ґрунтовані приховані двері під фарбування, під шпалери, пофарбовані емаллю, а також приховані двері з дзеркалом. Розмір полотна дозволяє виготовити приховані двері під стелю висотою до 2800 мм.

АЛЬТЕРА СЬОГОДНІ
Компанія «Альтера» - це один з явних лідерів на меблевому ринку країни, успіхи якого говорять самі за себе. Незважаючи на солідний список різноманітних переваг, наявних у «Альтери» сьогодні, найголовнішим і найвагомішим своїм досягненням компанія вважає відданість своїх співробітників і любов постійних замовників. І з тими, і з іншими «Альтера» пов'язують довгі роки успішної спільної роботи і по-справжньому міцні партнерські і дружні відносини.
ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ
1. Дизайн
Досвідчені меблеві дизайнери компанії «Альтера» спроектують для Вас меблі з урахуванням вже існуючого проекту або заздалегідь зобразивши 3D-модель задуманого Вами інтер'єру і в деталях відтворивши майбутній простір.
Вкрай важливим є і те, що при проектуванні і виробництві корпусних та м'яких меблів на замовлення в компанії «Альтера» її фахівцями будуть враховані всі складові проекту - існуючі комунікації, конструктив стін, відкривання вікон і дверей в приміщенні, елементи опалення та кондиціонування, освітлення та т.д.
 
2. Інженерія
Технічний відділ компанії «Альтера» в повній мірі забезпечить Вам можливість реалізації найбільш складних дизайнерських та архітектурних завдань. «Мало створити в уяві - потрібно втілити в життя», - ось головний принцип, за яким вважає за краще працювати компанія. Саме тому, на протязі всієї роботи над проектом, інженери компанії «Альтера» консультативно беруть участь в його розробці, постійно допомагаючи в пошуку оптимальних рішень, як при проектуванні виробів, так і в процесі установки вже готових меблів.
 
3. Виробництво
Безсумнівно, грамотно сконструйовані меблі на замовлення, це - вже півсправи. Але залишається ще не менш важливий етап на шляху реалізації Вашої мрії - виробництво спроектованого виробу. І тут дуже важливо, на якому обладнанні обробляється матеріал і готуються до складання найважливіші деталі.
Компанія «Альтера» використовує власний парк верстатів, що забезпечує повний цикл обробки плитного матеріалу. Невидимі оком мікрони і частки градусів закладаються в якість прилягання і з'єднань, забезпечуючи тим самим максимальну надійність збірки і міцність вузлів.
 
4. Монтаж
Під час монтажу працівники компанії «Альтера» завжди діють в інтересах замовника. «Альтера» прагне до професіоналізму в усьому, в тому числі, і в роботі на об'єкті. У разі виникнення непередбачених ситуацій, співробітники компанії ніколи не ховають свої і чужі помилки, а завжди намагаються своєчасно їх усунути, зводячи при цьому до мінімуму будь-яке можливе занепокоєння замовника.
Такий підхід до роботи - частина філософії компанії «Альтера», яку вона завжди прагне підтвердити справою.
 
5. Гарантії і сервісне обслуговування
На всю вироблену продукцію в компанії «Альтера» надається гарантія якості, строком на 12 місяців і більше. Причому, сервісне обслуговування клієнтів триває і після закінчення гарантійного терміну. Представники компанії завжди з готовністю відгукуються на будь-які прохання своїх замовників, тим більше що з багатьма з них компанія продовжує співпрацювати і далі вже за зовсім новими проектами.
 
6. Бездоганний імідж
Кращою рекомендацією компанії «Альтера» виступають її роботи, а також список постійних клієнтів, для яких вони були виконані. З етичних міркувань Ви не знайдете цього списку на сайті «Альтери», проте, в процесі роботи за Вашим проектом, співробітники компанії обов'язково ознайомлять Вас з іменами своїх клієнтів і можете бути впевнені - багатьох з них Ви напевно виявите в числі своїх хороших знайомих або близьких друзів.
ЕТАПИ РОБІТ

Такі поняття, як «культура ремонту» і «культура вибору і замовлення меблів» останнім часом стають все більш актуальною. Замовники, які звертаються в компанію «Альтера», - люди досить зайняті. Часто вони вже мають уявлення про те, в якому стилі і колірній гамі повинна бути їх меблі, однак у питаннях створення інтер'єру приміщення і дизайну меблів все ж вважають за краще покладатися на думку професійних архітекторів і декораторів.

З цього моменту починається наша співпраця. Ми працюємо за такою схемою:

- Отримання від Замовника завдання на відмальовку дизайн-проекту меблевих виробів
- Виїзд на об'єкт для зняття проектних вимірів і фотозйомки приміщення
- Створення дизайн-проекту майбутніх меблів на замовлення
- Узгодження дизайн-проекту майбутніх меблів із Замовником
- Прорахунок та узгодження вартості меблевих виробів
- Оформлення замовлення
- Виїзд на об'єкт для зняття конструкторських вимірів
- Інженерно-виробничий етап
- Монтаж меблевих виробів.

МИ БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС В ЧИСЛІ НАШИХ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
Переважна більшість наших клієнтів після першого замовлення стають постійними. Ми звикли до повного обмеблювання квартири або офісу , готові запропонувати цікаві і складні інтер'єрні рішення, реалізуємо ергономіку в дії і робимо Ваш інтер'єр неповторним і вишуканим. Просто напишіть нам, і ми з радістю візьмемося за Ваш проект.
mebel@altera.dp.ua